שיקום נזקים הצפות מים ונזק טבע

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

רבים מכירים את התופעה – אירועי גשם, שהופך בתוך פרק זמן קצר יחסית את החיים לסיוט, בתים מוצפים, כבישים חסומים, מכוניות תקועות, שלא לדבר על כך שלעתים ישנה גם פגיעה בנפש, נזקי הסופה או נזקי הטבע יכולים להיגרם מסיבות כגון  רעידת אדמה רוח חזקה במיוחד, גשם חזק, שלג או פגיעת ברק. כתוצאה מכך יכולים להיגרם למבנה נזקים כמו שבירה או העפה של רעפים מגג המבנה, התמוטטות או שבר חלקי של פרגולות ומבנים ארעיים, נפילת מנועי מזגנים, דוד שמש שעף או נשבר או שריפת המבנה או חלק ממנו. בנוסף יש את התקלות בצנרת מים פיצוץ צינור עקב תשתית ישנה או בויילר דולף, כאשר אנשים פרקטיים או מנוסים, נתקלים בתקלה כמו הצפה בביתכם כשהם חוזרים מחופשה, הדבר הראשון שהם עושים כשהם רואים את הקטסטרופה, זה לסגור את הברז הראשי, ומיד לאחר מכם להתקשר עלינו, ולהתחיל לגרוף את המים לפני שהמים יגיעו לשכנים, והכוונה היא לאלה שגרים בסמוך ומתחתיכם, שלרוב מגיעים אחרי יומיים ספורים, עם תביעה של הביטוח שלהם, על נזקי הרטיבות שבוודאות נגרמו לדירה שלהם.

לאלה ובעוד אנו בחברה PROTEX ערוכים לכל תרחיש ולכל כלי מידה, מהבאת מכלית לשטח לשאיבת המים עד  הבעת מאוררים ליבוש, אינטלטור, ואנשי צוות לסיוע עד לחזרה לפעילות של המבנה.

חברת פרוטקס מתגאה במתן שירות מקצועי ומתוזמן לכלל לקוחותיה, ללא קשר לסיבה או לחומרת נזקי עומדים בפניהם, מוכנה כמומחה מוביל בענף המשתמש בציוד וטכניקות חדישים, לפעול אפילו בתחום מצבים מאתגרים יותר. המוטו שלנו הוא שלמרות שלא ניתן למנוע את כל האסונות, ניתן לשקם כל בית שנפגע, ואנחנו כאן, כדי לשמור מה שבאמת חשוב לך "באש ובמים".

                  Protex Israel 

דילוג לתוכן